KONTAKT OSS

Har du spørsmål om strømmetjenesten Max kan du gå hit

Du kan også sende en melding til vår kundeservice på Facebook

Klikk her for å sende en mail til kundeservice hos discovery+:
support@discoveryplus.no

 

Reklamefrie dager
Fire dager i løpet av et år viser vi innhold for ideelle organisasjoner og aktører i våre reklamepauser på TVNorge. Ønsker du å annonsere på disse dagene? Les mer her.

  

Annonsere?
Ta kontakt med vår salgsavdeling for spørsmål og henvendelser om annonsering på våre kanaler og tjenester.

  

Presse
Pressemeldinger, kommende høydepunkter på TV og kontaktinfo til våre mediekontakter finner du på vår pressetjeneste. Gå til Warner Bros. Discoverys pressetjeneste

  

Adresse og kontortid
Våre kontorer er i Nydalen i Oslo, og vår resepsjon er bemannet man.- fre. kl. 08.00-15.30.
Postadresse Postboks 4800, 0422 Oslo, Nydalen
Besøk oss Nydalen allé 37A, 0484 Oslo

E-post resepsjon@wbd.com

 

Ansvarlig redaktør
Ansvarlig redaktør for TVNorge er Magnus Vatn. Tilsynsorgan for TVNorge er Medietilsynet.

SALG

Morten Dovland

Commercial Director

morten.dovland@wbd.com

Christian Hoftvedt

Sales Director   

christian.hoftvedt@wbd.com

Christer D. Westberg Øyen

KAM & Head of Commercial Sports

christer.oeyen@wbd.com

Kathrine Sørum

Sales Research Manager

kathrine.sorum@wbd.com

Cecilie Gleditsch- Jonassen

KAM & Head of New Clients Sales   cecilie.gleditsch@wbd.com

Torgeir W. Tegtmeier

KAM & Head of Creative Sales

torgeir.tegtmeier@wbd.com

Heide Kalmo

KAM & Head of Sponsorships

heidi.kalmo@wbd.com

Martin G. Bekken

KAM & Head of Digital Sales

martin.bekken@wbd.com

Sverre Haraldsen

KAM & Head of Analysis Sales

sverre.haraldsen@wbd.com

Iyoel Tesfai

Account Manager

lyoel.tesfai@wbd.com

Victoria Ernstsen

Digital & Programmatic Specialist

victoria.ernstsen@wbd.com

Mari Amundsen Westby

Executive Producer Brandcare

mari.amundsenwestby@wbd.com

Marit Helen Øwre Klomstad

Senior Director of Revenue Management

marit.klomstad@wbd.com

Rikke Holler

Project Manager

rikke.holler@wbd.com

Karina Storstein

Commerical Planning Manager

karina.storstein@wbd.com

Om oss

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) is a leading global media and entertainment company that creates and distributes the world’s most differentiated and complete portfolio of content and brands across television, film and streaming. Available in more than 220 countries and territories and 50 languages, Warner Bros. Discovery inspires, informs and entertains audiences worldwide through its iconic brands and products including: Max, Discovery Channel, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV and others. For more information, please visit www.wbd.com.

Copyright © 2008 – 2021
Warner Bros. Discovery

Åpenhetsloven

Warner Bros. Discovery

Besøksadresse:

Nydalen allé 37
0484, Oslo

Postadresse:
Postboks 4800,
0422 Oslo, Nydalen

E-post: resepsjon@wbd.com

Org.nr.: 831 193 042 MVA