KONTAKT OSS

  Har du spørsmål om strømmetjenesten discovery+ kan du gå hit Du kan også sende en melding til vår kundeservice på Facebook  
       
 


Klikk her for å sende en mail til kundeservice hos discovery+:
support@discoveryplus.no

Reklamefrie dager
Fire dager i løpet av et år viser vi innhold for ideelle organisasjoner og aktører i våre reklamepauser på TVNorge. Ønsker du å annonsere på disse dagene? Les mer her.

 
 

 

Annonsere?
Ta kontakt med vår salgsavdeling for spørsmål og henvendelser om annonsering på våre kanaler og tjenester.

 
 

 

Presse
Pressemeldinger, kommende høydepunkter på TV og kontaktinfo til våre mediekontakter finner du på vår pressetjeneste. Gå til Warner Bros. Discoverys pressetjeneste

 
 

 

Adresse og kontortid
Våre kontorer er i Nydalen i Oslo, og vår resepsjon er bemannet man.- fre. kl. 08.00-15.30.
Postadresse Postboks 4800, 0422 Oslo, Nydalen
Besøk oss Nydalen allé 37A, 0484 Oslo

E-post resepsjon@wbd.com


Ansvarlig redaktør
Ansvarlig redaktør for TVNorge er Magnus Vatn. Tilsynsorgan for TVNorge er Medietilsynet.

 

 

SALG

          
 

Morten Dovland

Commercial Director

morten.dovland@wbd.com

Christian Hoftvedt

Sales Manager   

christian.hoftvedt@wbd.com

Christer D. Westberg Øyen

Key Account Manager & Head of Com. Sports

christer.oeyen@wbd.com

 
   
 

Heidi Kalmo

Key Account Manager

heidi.kalmo@wbd.com

 Martin Bekken

Key Ac. Manager & Dig. Specialist

martin.bekken@wbd.com

 Victoria Ernstsen

Programmatic Specialist

victoria.ernstsen@wbd.com

 
   
 

Cecilie Gleditsch

Key Account Manager

cecilie.gleditsch@wbd.com

 Torgeir Tegtmeier

Key Account Manager

torgeir.tegtmeier@wbd.com

Sverre Haraldsen 

Key Account Manager

sverre.haraldsen@wbd.com

 

Spør oss om annonsering
Har du spørsmål om annonsering på en av våre kanaler eller tjenester? Ta gjerne kontakt med oss. Vi forsøker så langt det lar seg gjøre å svare deg innen 24 timer.


BRANDCARE

       
 

 

Rikke Holler

Project Manager

rikke.holler@wbd.com

 

 

 

TRAFFIC

   
 

Marit Helen Øwre Klomstad

Senior Director of Revenue Management

marit.klomstad@wbd.com

 Karina Storstein

Commercial Planning Manager

karina.storstein@wbd.com

 

 

PRESSE

   
 

Marianne Aambø

PR & Communications Manager Norway


marianne.aamboe@wbd.com

 


Alle mediekontakter

PARTNERSHIPS

   
 

Jesper Steenberg

Head of Distribution, Nordics

jesper.steenberg@wbd.com

Thomas Aass Thøgersen

Manager, Partnerships

thomas.aass.thogersen@wbd.com

 

Om oss

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) is a leading global media and entertainment company that creates and distributes the world’s most differentiated and complete portfolio of content and brands across television, film and streaming. Available in more than 220 countries and territories and 50 languages, Warner Bros. Discovery inspires, informs and entertains audiences worldwide through its iconic brands and products including: Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV and others. For more information, please visit www.wbd.com.

Copyright © 2008 – 2021
Warner Bros. Discovery

Åpenhetsloven

Warner Bros. Discovery

Besøksadresse:

Nydalen allé 37
0484, Oslo

Postadresse:
Postboks 4800,
0422 Oslo, Nydalen

E-post: resepsjon@discovery.com

Org.nr.: 831 193 042 MVA